DELAMEX s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 545 977 | 320 525 | 400 543 | 480 046 | 399 086 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 102 996 | 25 492 | 18 822 | 28 888 | 10 308 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 59 141 | 162 137 | 187 629 | 206 451 | 235 339 |
| Spolu majetok | 325 577 | 295 739 | 279 415 | 326 185 | 317 441 |
| Záväzky spolu | 157 940 | 102 610 | 67 464 | 85 346 | 66 294 |
| Vlastné imanie spolu | 167 637 | 193 129 | 211 951 | 240 839 | 251 147 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DELAMEX s.r.o.
Prehľad
DELAMEX s.r.o. (IČO 48243981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Sverepec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 399 086 €, čo je o 16,9 % menej ako rok predtým (480 046 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 308 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 961 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 317 441 € a vlastné imanie 251 147 € (miera samofinancovania 79,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.