ELISIS s. r. o.Aktívna

IČO 48261505Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Plavecký Štvrtok

Finančný prehľad

0 €
Tržby 2025
0202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €
202412 000 €
20230 €
20220 €+55 000 € iné
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu109 459100 22159 302216 942138 276204 093
Neobežný majetok spolu1 011 710950 451931 827927 880913 8221 067 430
Spolu majetok1 121 8161 050 768991 1291 144 9761 052 2521 271 677
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 069 725942 433921 2311 028 264913 040984 834
Základné imanie15 00015 00010 00015 00015 00015 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov33 42635 59141 83558 39888 212115 712
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 1656 24416 56341 81434 500121 131
Fondy a ostatné vlastné imanie1 50051 5001 5001 5001 50035 000
Vlastné imanie spolu52 091108 33569 898116 712139 212286 843
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)000000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti13 24019 12822 36961 11153 096170 407
EBITDA44 54050 42751 25293 17692 202235 557
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 7407 90420 96652 92943 671153 331
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 1656 24416 56341 81434 500121 131
Osobné náklady367 720385 471483 376683 199753 053853 781
Odpisy31 30031 29928 88332 06539 10665 150
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00012 0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: ELISIS s. r. o.

Prehľad

ELISIS s. r. o. (IČO 48261505) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Plavecký Štvrtok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmluvné a iné stravovacie služby (SK NACE 5622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 15 000 €.

Hospodárenie

V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 121 131 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 853 781 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 271 677 € a vlastné imanie 286 843 € (miera samofinancovania 22,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ELISIS s. r. o. – IČO 48261505 — icoprofil.sk