FLS business, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 364 552 | 114 937 | 253 540 | 329 256 | 468 128 | 382 624 |
| Neobežný majetok spolu | 63 100 | 50 447 | 32 024 | 13 601 | 652 | 0 |
| Spolu majetok | 427 652 | 165 384 | 285 564 | 342 857 | 468 780 | 382 624 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 594 891 | 259 324 | 258 332 | 293 480 | 414 989 | 325 912 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -163 354 | 942 | -98 277 | 22 233 | 44 377 | 48 400 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 885 | -99 882 | 120 509 | 22 144 | 4 414 | 3 312 |
| Vlastné imanie spolu | -167 239 | -93 940 | 27 232 | 49 377 | 53 791 | 56 712 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 269 974 | 369 380 | 467 030 | 323 271 | 466 229 | 160 333 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 423 | -94 112 | 125 937 | 26 320 | 9 243 | 9 385 |
| EBITDA | 3 214 | -73 459 | 144 360 | 44 743 | 22 192 | 10 037 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 885 | -99 882 | 121 424 | 22 753 | 6 614 | 5 483 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 885 | -99 882 | 120 509 | 22 144 | 4 414 | 3 312 |
| Osobné náklady | 77 090 | 141 279 | 110 630 | 74 203 | 50 720 | 26 345 |
| Odpisy | 8 637 | 20 653 | 18 423 | 18 423 | 12 949 | 652 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FLS business, s. r. o.
Prehľad
FLS business, s. r. o. (IČO 48263427) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 14 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 160 333 €, čo je o 65,6 % menej ako rok predtým (466 229 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 312 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 345 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 382 624 € a vlastné imanie 56 712 € (miera samofinancovania 14,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.