PK RENT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 352 | 55 388 | 32 097 | 61 473 | 101 147 | 103 234 |
| Neobežný majetok spolu | 126 459 | 119 140 | 216 478 | 211 818 | 186 039 | 378 789 |
| Spolu majetok | 153 811 | 174 528 | 248 575 | 273 291 | 287 186 | 482 023 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 61 072 | 81 365 | 155 128 | 230 701 | 328 201 | 476 203 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 161 | 3 566 | 3 969 | 3 969 | 3 969 | -130 492 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 426 | 424 | 284 | -50 857 | -134 462 | -24 166 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 84 152 | 84 173 | 84 194 | 84 478 | 84 478 | 155 478 |
| Vlastné imanie spolu | 92 739 | 93 163 | 93 447 | 42 590 | -41 015 | 5 820 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 29 990 | 22 320 | 23 087 | 26 350 | 37 902 | 45 994 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 119 | 3 956 | 2 610 | -48 457 | -133 327 | -21 719 |
| EBITDA | 19 431 | 20 266 | 2 610 | -22 553 | -115 051 | -9 010 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 585 | 537 | 380 | -50 857 | -134 122 | -23 826 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 426 | 424 | 284 | -50 857 | -134 462 | -24 166 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 16 312 | 16 310 | 0 | 25 904 | 18 276 | 12 709 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PK RENT s.r.o.
Prehľad
PK RENT s.r.o. (IČO 48266213) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Košice-Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 994 €, čo je o 21,3 % viac ako rok predtým (37 902 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 24 166 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 482 023 € a vlastné imanie 5 820 € (miera samofinancovania 1,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.