Jarovská, s. r. o.Aktívna

IČO 48274291Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

2 534 €-68,7%
Tržby 2025
-16,1%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu70 06411 27322 35122 10023 46524 393
Neobežný majetok spolu301 91636 0030000
Spolu majetok371 98047 27622 35122 10023 46524 393
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu356 03427 2475043167901 461
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 78111 74115 02916 84716 78418 024
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7 1653 2881 818-63891-592
Fondy a ostatné vlastné imanie—————500
Vlastné imanie spolu15 94620 02921 84721 78422 67522 932
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6 10234 4974 4947 4198 0972 534
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-3 931-5 019-456511 327-148
EBITDA-3 931-5 019-456511 327-148
Výsledok hospodárenia pred zdanením9 2473 8932 148-481 231-252
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7 1653 2881 818-63891-592
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Jarovská, s. r. o.

Prehľad

Jarovská, s. r. o. (IČO 48274291) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 534 €, čo je o 68,7 % menej ako rok predtým (8 097 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 592 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 393 € a vlastné imanie 22 932 € (miera samofinancovania 94,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Jarovská, s. r. o. – IČO 48274291 — icoprofil.sk