D1 Leasing (37), s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 773 | 26 184 | 29 505 | 29 754 | 31 843 | 33 676 |
| Neobežný majetok spolu | 56 668 | 54 620 | 52 075 | 50 280 | 48 600 | 46 923 |
| Spolu majetok | 79 441 | 80 804 | 81 580 | 80 034 | 80 443 | 80 599 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 85 | 902 | 1 873 | 179 | 545 | 587 |
| Základné imanie | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 505 | 18 316 | 18 806 | 18 613 | 18 754 | 18 794 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 189 | 546 | -194 | 147 | 42 | 114 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 040 | 1 040 | 1 095 | 1 095 | 1 102 | 1 104 |
| Vlastné imanie spolu | 79 356 | 79 902 | 79 707 | 79 855 | 79 898 | 80 012 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 677 | 2 673 | 2 363 | 2 733 | 3 250 | 3 312 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 462 | 257 | -464 | -109 | 90 | 148 |
| EBITDA | 218 | 1 937 | 1 216 | 1 571 | 1 770 | 1 825 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 189 | 555 | -186 | 147 | 382 | 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 189 | 546 | -194 | 147 | 42 | 114 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 680 | 1 680 | 1 680 | 1 680 | 1 680 | 1 677 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: D1 Leasing (37), s.r.o.
Prehľad
D1 Leasing (37), s.r.o. (IČO 48278998) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 60 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 312 €, čo je o 1,9 % viac ako rok predtým (3 250 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 114 € (3,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 80 599 € a vlastné imanie 80 012 € (miera samofinancovania 99,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.