airo, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 291 577 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 412 658 | 3 818 359 | 5 244 627 | 4 050 960 | 4 378 659 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 312 334 | 439 671 | 721 741 | 291 577 | 656 270 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 696 403 | 1 019 856 | 1 595 860 | 1 631 071 | 1 511 013 |
| Záväzky spolu | 373 069 | 569 185 | 863 119 | 1 203 926 | 760 774 |
| Vlastné imanie spolu | 323 334 | 450 671 | 732 741 | 302 577 | 667 270 |
| Vypočítané dividendy | 314 835 | 312 334 | 439 671 | 721 741 | 291 577 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: airo, s. r. o.
Prehľad
airo, s. r. o. (IČO 48286621) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Podľa registra má spoločnosť 5 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 378 659 €, čo je o 8,1 % viac ako rok predtým (4 050 960 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 656 270 € (15,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 140 826 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 511 013 € a vlastné imanie 667 270 € (miera samofinancovania 44,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.