BHLV s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 93 835 | 86 783 | 64 534 | 176 239 | 41 262 | 40 023 |
| Neobežný majetok spolu | 32 608 | 23 232 | 8 522 | 8 262 | 13 966 | 9 777 |
| Spolu majetok | 126 720 | 110 530 | 73 344 | 184 501 | 55 436 | 50 034 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 110 955 | 98 302 | 80 859 | 184 312 | 67 617 | 76 376 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 047 | 10 266 | 6 729 | 0 | -5 309 | -17 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 220 | -3 536 | -19 742 | -5 309 | -12 370 | -14 161 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 498 | 498 | 498 | 498 | 498 | 498 |
| Vlastné imanie spolu | 15 765 | 12 228 | -7 515 | 189 | -12 181 | -26 342 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 172 480 | 309 936 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 063 | -1 766 | -18 411 | -4 609 | -8 669 | -11 455 |
| EBITDA | 14 440 | 7 611 | -9 034 | -4 349 | -5 919 | -7 265 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 015 | -3 536 | -19 742 | -5 309 | -11 410 | -12 241 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 220 | -3 536 | -19 742 | -5 309 | -12 370 | -14 161 |
| Osobné náklady | 28 363 | 28 308 | 28 670 | 18 337 | 156 417 | 294 500 |
| Odpisy | 9 377 | 9 377 | 9 377 | 260 | 2 750 | 4 190 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BHLV s.r.o.
Prehľad
BHLV s.r.o. (IČO 48289001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 309 936 €, čo je o 79,7 % viac ako rok predtým (172 480 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 14 161 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 294 500 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-26 342 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.