ZVP Žilina, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 53 170 | 51 134 | 48 052 | 50 115 | 52 775 | 52 757 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 53 170 | 51 134 | 48 052 | 50 115 | 52 775 | 52 757 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 360 | 2 695 | 2 611 | 3 428 | 4 529 | 4 031 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 512 | 9 330 | 8 957 | 5 960 | 7 206 | 8 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 913 | -372 | -2 997 | 1 246 | 1 559 | 480 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 34 385 | 34 481 | 34 481 | 34 481 | 34 481 | 34 481 |
| Vlastné imanie spolu | 48 810 | 48 439 | 45 441 | 46 687 | 48 246 | 48 726 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 43 739 | 45 803 | 46 363 | 44 543 | 42 744 | 41 048 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 376 | 2 003 | -2 515 | 1 633 | 1 940 | -247 |
| EBITDA | 2 376 | 2 003 | -2 515 | 1 633 | 1 940 | -247 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 290 | -75 | -2 702 | 1 609 | 1 899 | 820 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 913 | -372 | -2 997 | 1 246 | 1 559 | 480 |
| Osobné náklady | 11 717 | 23 335 | 24 642 | 28 728 | 30 186 | 32 605 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ZVP Žilina, s.r.o.
Prehľad
ZVP Žilina, s.r.o. (IČO 48301566) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 048 €, čo je o 4,0 % menej ako rok predtým (42 744 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 480 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 32 605 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 52 757 € a vlastné imanie 48 726 € (miera samofinancovania 92,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.