PRIVÉ clinic s.r.o.Aktívna

IČO 48323519Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Lučenec

Finančný prehľad

58 051 €+4,1%
Tržby 2025
+35,9%
Priemerný ročný rast 2021–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0006 0108 63113 23738 252
Neobežný majetok spolu0000150 500
Spolu majetok5 0006 0108 63113 237188 752
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu000062 353
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov001 0103 631160 037
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)01 0102 6214 606-38 638
Vlastné imanie spolu5 0006 0108 63113 237126 399
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)17 00052 62537 84855 78558 051
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti01 2793 0835 566-36 433
EBITDA01 2793 0835 566-36 433
Výsledok hospodárenia pred zdanením01 2793 0835 566-36 718
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie01 0102 6214 606-38 638
Osobné náklady000030 330
Odpisy00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PRIVÉ clinic s.r.o.

Prehľad

PRIVÉ clinic s.r.o. (IČO 48323519) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 58 051 €, čo je o 4,1 % viac ako rok predtým (55 785 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 38 638 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 330 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 188 752 € a vlastné imanie 126 399 € (miera samofinancovania 67,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PRIVÉ clinic s.r.o. – IČO 48323519 — icoprofil.sk