Triodent s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 137 | 32 255 | 33 997 | 53 494 | 84 761 | 159 593 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 129 144 | 125 029 |
| Spolu majetok | 20 137 | 32 255 | 33 997 | 53 494 | 213 905 | 284 622 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 818 | 16 134 | 8 967 | 25 216 | 180 938 | 204 726 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 935 | 819 | 10 621 | 0 | 22 778 | 27 466 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 754 | 9 802 | 8 909 | 22 778 | 4 689 | 44 430 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 319 | 16 121 | 25 030 | 28 278 | 32 967 | 79 896 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 68 461 | 103 854 | 101 343 | 131 869 | 768 757 | 582 415 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 310 | 12 312 | 11 244 | 29 188 | 27 559 | 69 950 |
| EBITDA | 3 310 | 12 312 | 11 244 | 29 188 | 49 123 | 122 244 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 194 | 12 199 | 11 080 | 28 882 | 20 609 | 59 899 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 754 | 9 802 | 8 909 | 22 778 | 4 689 | 44 430 |
| Osobné náklady | 22 273 | 27 996 | 29 281 | 33 183 | 91 260 | 131 423 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 564 | 52 294 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 19 530 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Triodent s. r. o.
Prehľad
Triodent s. r. o. (IČO 48325651) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 582 415 €, čo je o 24,2 % menej ako rok predtým (768 757 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 53,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 44 430 € (7,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 131 423 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 284 622 € a vlastné imanie 79 896 € (miera samofinancovania 28,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.