Barbi s. r. o.Aktívna

IČO 48325911Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

17 659 €-18,0%
Tržby 2024
+76,6%
Priemerný ročný rast 2019–2024
010 tis.20 tis.30 tis.201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.201920202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2019–2024
201920202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0165 4015 77710 06118 53213 589
Neobežný majetok spolu6176176176176170
Spolu majetok5 6336 0186 39410 67819 14913 589
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu253111993 0373 714867
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-4583078081 1772 4559 935
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8055273881 3457 795-2 713
Fondy a ostatné vlastné imanie337399119185500
Vlastné imanie spolu5 3805 9076 2957 64115 43512 722
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 0286385896 13621 54617 659
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9986084571 6219 471-2 373
EBITDA9986084571 6219 471-2 373
Výsledok hospodárenia pred zdanením9986084571 6219 471-2 373
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8055273881 3457 795-2 713
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Barbi s. r. o.

Prehľad

Barbi s. r. o. (IČO 48325911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 17 659 €, čo je o 18,0 % menej ako rok predtým (21 546 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 76,6 % ročne. Rok 2024 skončil stratou 2 713 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 13 589 € a vlastné imanie 12 722 € (miera samofinancovania 93,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Barbi s. r. o. – IČO 48325911 — icoprofil.sk