Wealth Advisor s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 841 | 20 998 | 26 803 | 19 988 | 49 920 | 43 669 |
| Neobežný majetok spolu | 3 143 | 0 | 36 169 | 39 919 | 28 730 | 57 923 |
| Spolu majetok | 17 984 | 20 998 | 62 972 | 59 907 | 78 650 | 101 592 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 580 | 2 719 | 34 655 | 44 720 | 61 177 | 75 654 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 028 | 8 404 | 13 279 | 21 736 | 10 187 | 12 423 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 376 | 4 875 | 10 038 | -11 549 | 2 286 | 8 515 |
| Vlastné imanie spolu | 13 404 | 18 279 | 28 317 | 15 187 | 17 473 | 25 938 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 307 | 46 044 | 105 432 | 52 779 | 73 111 | 115 168 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 848 | 5 735 | 12 681 | -9 907 | 6 988 | 11 442 |
| EBITDA | 5 989 | 8 878 | 17 848 | 1 707 | 20 277 | 27 919 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 847 | 5 735 | 12 158 | -11 549 | 3 404 | 9 735 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 376 | 4 875 | 10 038 | -11 549 | 2 286 | 8 515 |
| Osobné náklady | 161 | 125 | 50 | 1 637 | 3 562 | 3 359 |
| Odpisy | 3 141 | 3 143 | 5 167 | 11 614 | 13 289 | 16 477 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 1 581 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: Wealth Advisor s. r. o.
Prehľad
Wealth Advisor s. r. o. (IČO 48326283) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bohdanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 115 168 €, čo je o 57,5 % viac ako rok predtým (73 111 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 515 € (7,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 359 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 101 592 € a vlastné imanie 25 938 € (miera samofinancovania 25,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.