LIFT SERVIS Levice s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 992 532 | 1 327 955 | 1 516 398 | 1 663 998 | 1 883 317 | 2 394 809 |
| Neobežný majetok spolu | 133 990 | 461 398 | 963 878 | 1 106 472 | 1 060 382 | 1 095 989 |
| Spolu majetok | 1 131 120 | 1 801 485 | 2 487 607 | 2 779 831 | 2 951 951 | 3 498 558 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 471 876 | 1 027 984 | 1 593 007 | 1 755 130 | 1 737 758 | 2 213 913 |
| Základné imanie | 5 001 | 5 001 | 5 001 | 5 001 | 5 001 | 5 001 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 346 373 | 654 039 | 767 996 | 889 132 | 1 019 196 | 1 209 748 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 307 665 | 114 256 | 121 098 | 130 063 | 189 214 | 69 391 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 205 | 205 | 505 | 505 | 505 | 505 |
| Vlastné imanie spolu | 659 244 | 773 501 | 894 600 | 1 024 701 | 1 213 916 | 1 284 645 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 013 996 | 4 259 006 | 4 919 659 | 6 100 380 | 6 505 488 | 5 548 002 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 398 084 | 149 714 | 166 067 | 183 185 | 259 302 | 96 286 |
| EBITDA | 427 568 | 187 574 | 204 461 | 253 289 | 371 784 | 254 895 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 389 762 | 145 000 | 153 699 | 166 255 | 239 985 | 94 223 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 307 665 | 114 256 | 121 098 | 130 063 | 189 214 | 69 391 |
| Osobné náklady | 343 321 | 438 075 | 487 975 | 596 482 | 732 604 | 793 972 |
| Odpisy | 29 484 | 37 860 | 38 394 | 70 104 | 112 482 | 158 609 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: LIFT SERVIS Levice s.r.o.
Prehľad
LIFT SERVIS Levice s.r.o. (IČO 48327964) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná stavebná inštalácia (SK NACE 4324). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 001 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 548 002 €, čo je o 14,7 % menej ako rok predtým (6 505 488 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 69 391 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 793 972 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 498 558 € a vlastné imanie 1 284 645 € (miera samofinancovania 36,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.