VETRODIZAJN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 24 428 | 17 671 | 15 658 | 15 186 | 11 680 | 21 712 |
| Neobežný majetok spolu | 10 663 | 5 721 | 3 433 | 20 712 | 13 840 | 8 113 |
| Spolu majetok | 35 091 | 23 392 | 19 091 | 35 898 | 25 520 | 29 825 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 730 | 14 779 | 7 440 | 20 886 | 11 115 | 6 215 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 058 | 3 861 | 3 114 | 6 150 | 9 512 | 8 906 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 197 | -748 | 3 037 | 3 362 | -607 | 9 204 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 9 361 | 8 613 | 11 651 | 15 012 | 14 405 | 23 610 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 356 | 63 024 | 81 853 | 92 760 | 73 113 | 93 198 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 103 | -644 | 3 745 | 5 333 | 1 087 | 10 431 |
| EBITDA | 4 154 | 4 298 | 6 034 | 10 962 | 7 958 | 16 158 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 197 | -748 | 3 637 | 4 505 | 353 | 10 164 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 197 | -748 | 3 037 | 3 362 | -607 | 9 204 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 731 | 11 947 |
| Odpisy | 6 257 | 4 942 | 2 289 | 5 629 | 6 871 | 5 727 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VETRODIZAJN s.r.o.
Prehľad
VETRODIZAJN s.r.o. (IČO 50010042) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 93 198 €, čo je o 27,5 % viac ako rok predtým (73 113 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 204 € (9,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 947 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 825 € a vlastné imanie 23 610 € (miera samofinancovania 79,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.