BONTE - COFFEE & CAKE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 64 344 | 47 995 | 39 372 | 71 849 | 36 343 | 39 142 |
| Neobežný majetok spolu | 69 840 | 65 998 | 44 466 | 25 807 | 18 244 | 8 918 |
| Spolu majetok | 134 184 | 113 993 | 83 838 | 97 656 | 54 587 | 48 060 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 131 784 | 113 900 | 83 491 | 97 358 | 54 860 | 47 784 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 914 | -43 601 | -152 607 | -288 353 | -405 813 | -419 973 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -45 514 | -109 006 | -135 746 | -117 049 | -14 160 | -28 451 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 41 000 | 147 700 | 283 700 | 400 700 | 414 700 | 443 700 |
| Vlastné imanie spolu | 2 400 | 93 | 347 | 298 | -273 | 276 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 138 287 | 151 997 | 201 846 | 238 612 | 196 425 | 163 909 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -43 856 | -104 298 | -131 512 | -114 935 | -10 648 | -25 399 |
| EBITDA | -22 053 | -82 082 | -106 647 | -96 276 | -953 | -16 073 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -45 514 | -109 006 | -135 746 | -117 049 | -13 200 | -27 491 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -45 514 | -109 006 | -135 746 | -117 049 | -14 160 | -28 451 |
| Osobné náklady | 25 698 | 53 385 | 90 974 | 87 326 | 48 908 | 44 842 |
| Odpisy | 21 803 | 22 216 | 24 865 | 18 659 | 9 695 | 9 326 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BONTE - COFFEE & CAKE s. r. o.
Prehľad
BONTE - COFFEE & CAKE s. r. o. (IČO 50014625) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 163 909 €, čo je o 16,6 % menej ako rok predtým (196 425 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 28 451 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 44 842 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 060 € a vlastné imanie 276 € (miera samofinancovania 0,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.