JeNasPar s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 50 000 € (66 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 313 | 46 874 | 73 720 | 74 966 | 61 043 | 38 903 |
| Neobežný majetok spolu | 2 492 | 1 246 | 0 | 31 008 | 46 183 | 31 602 |
| Spolu majetok | 13 805 | 48 120 | 73 720 | 105 974 | 107 226 | 70 505 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 046 | 25 615 | 18 813 | 29 166 | 26 072 | 12 483 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -129 | 1 759 | 6 630 | 49 031 | 30 933 | 25 279 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 888 | 15 746 | 42 401 | 21 902 | 44 346 | 26 868 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 876 | 875 | 875 | 875 |
| Vlastné imanie spolu | 6 759 | 22 505 | 54 907 | 76 808 | 81 154 | 58 022 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 298 | 78 480 | 105 870 | 83 110 | 133 596 | 90 930 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 220 | 20 099 | 53 921 | 28 075 | 57 296 | 30 500 |
| EBITDA | 3 217 | 21 096 | 54 918 | 29 423 | 68 090 | 45 081 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 220 | 20 099 | 53 921 | 27 980 | 56 293 | 29 885 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 888 | 15 746 | 42 401 | 21 902 | 44 346 | 26 868 |
| Osobné náklady | 15 165 | 29 994 | 32 579 | 32 579 | 33 012 | 37 829 |
| Odpisy | 997 | 997 | 997 | 1 348 | 10 794 | 14 581 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 9 999 | 0 | 40 000 | 50 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JeNasPar s. r. o.
Prehľad
JeNasPar s. r. o. (IČO 50017730) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Stupava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 90 930 €, čo je o 31,9 % menej ako rok predtým (133 596 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 868 € (29,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 37 829 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 70 505 € a vlastné imanie 58 022 € (miera samofinancovania 82,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.