GAMAJA Heizung s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 287 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 168 290 | 217 921 | 239 888 | 220 905 | 180 890 |
| Neobežný majetok spolu | 90 280 | 53 975 | 38 991 | 107 218 | 168 550 |
| Spolu majetok | 261 819 | 274 267 | 280 893 | 330 357 | 352 103 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 226 531 | 254 101 | 266 559 | 314 354 | 337 695 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 849 | 13 419 | 14 666 | 8 833 | 8 216 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 561 | 1 247 | -5 832 | 1 670 | 692 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 35 288 | 20 166 | 14 334 | 16 003 | 14 408 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 185 883 | 316 106 | 688 136 | 720 339 | 1 654 558 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 408 | 14 996 | 1 511 | 10 774 | 13 182 |
| EBITDA | 4 423 | 34 931 | 21 852 | 33 410 | 77 968 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 499 | 3 116 | -5 080 | 5 510 | 5 825 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 561 | 1 247 | -5 832 | 1 670 | 692 |
| Osobné náklady | 14 901 | 16 636 | 49 628 | 48 916 | 102 364 |
| Odpisy | 5 831 | 19 935 | 20 341 | 22 636 | 64 786 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 16 369 | 0 | 0 | 2 287 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: GAMAJA Heizung s. r. o.
Prehľad
GAMAJA Heizung s. r. o. (IČO 50037960) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 654 558 €, čo je o 130 % viac ako rok predtým (720 339 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 72,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 692 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 102 364 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 352 103 € a vlastné imanie 14 408 € (miera samofinancovania 4,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.