Ekosolid Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 219 706 | 1 347 195 | 1 754 858 | 1 833 009 | 1 920 254 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 320 137 | 307 547 | 604 048 | 395 273 | 572 103 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 703 568 | 857 161 | 591 010 | 1 164 856 | 1 540 365 |
| Spolu majetok | 1 200 864 | 1 306 719 | 1 497 111 | 1 725 844 | 4 895 456 |
| Záväzky spolu | 115 085 | 63 930 | 209 413 | 42 873 | 2 640 383 |
| Vlastné imanie spolu | 1 085 779 | 1 242 789 | 1 287 698 | 1 682 971 | 2 255 073 |
| Vypočítané dividendy | 107 527 | 150 537 | 559 139 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ekosolid Slovakia s.r.o.
Prehľad
Ekosolid Slovakia s.r.o. (IČO 50046721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 920 254 €, čo je o 4,8 % viac ako rok predtým (1 833 009 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 572 103 € (29,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 705 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 895 456 € a vlastné imanie 2 255 073 € (miera samofinancovania 46,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.