Top-Cars Nitra s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 103 919 | 128 323 | 147 029 | 162 865 | 229 088 | 188 796 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 1 897 | 17 705 | 15 135 | 15 135 |
| Spolu majetok | 131 321 | 156 815 | 177 418 | 209 062 | 244 269 | 203 977 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 129 815 | 156 041 | 175 929 | 207 183 | 237 422 | 192 876 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 588 | 0 | -16 726 | -16 011 | -15 621 | -10 653 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 082 | -16 726 | 715 | 390 | 4 968 | 4 254 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 11 500 | 11 500 | 11 500 | 11 500 | 11 500 |
| Vlastné imanie spolu | 1 506 | 774 | 1 489 | 1 879 | 6 847 | 11 101 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 | 92 802 | 194 702 | 333 405 | 467 314 | 238 203 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 638 | -15 303 | 3 154 | 1 164 | 7 656 | 7 761 |
| EBITDA | -14 638 | -15 303 | 3 154 | 1 164 | 12 122 | 7 761 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 082 | -16 726 | 905 | 493 | 6 888 | 5 385 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 082 | -16 726 | 715 | 390 | 4 968 | 4 254 |
| Osobné náklady | 7 687 | 9 120 | 19 890 | 18 588 | 13 295 | 15 747 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 466 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Top-Cars Nitra s.r.o.
Prehľad
Top-Cars Nitra s.r.o. (IČO 50062735) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 238 203 €, čo je o 49,0 % menej ako rok predtým (467 314 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 651 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 254 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 747 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 203 977 € a vlastné imanie 11 101 € (miera samofinancovania 5,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.