Architektonická kancelária Jaroslav Konečný, s.r.oAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 030 | 28 729 | 28 569 | 66 548 | 71 264 | 72 714 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 29 030 | 28 729 | 28 569 | 66 548 | 71 264 | 72 714 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 190 | 30 | 30 | 5 686 | -2 020 | -1 044 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 433 | 23 340 | 23 199 | 23 039 | 55 362 | 67 784 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 907 | -141 | -160 | 32 323 | 12 422 | 474 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 28 840 | 28 699 | 28 539 | 60 862 | 73 284 | 73 758 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 200 | 0 | 0 | 39 200 | 15 350 | 1 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 150 | -50 | -64 | 38 075 | 14 710 | 910 |
| EBITDA | 1 150 | -50 | -64 | 38 075 | 14 710 | 910 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 067 | -141 | -160 | 37 979 | 14 614 | 814 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 907 | -141 | -160 | 32 323 | 12 422 | 474 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Architektonická kancelária Jaroslav Konečný, s.r.o
Prehľad
Architektonická kancelária Jaroslav Konečný, s.r.o (IČO 50063316) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 000 €, čo je o 93,5 % menej ako rok predtým (15 350 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 474 € (47,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 72 714 € a vlastné imanie 73 758 € (miera samofinancovania 101 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.