GAZEL s. r. o.Aktívna

IČO 50070479Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Bratislava - mestská časť Čunovo

Finančný prehľad

926 986 €+141,6%
Tržby 2022
+34,0%
Priemerný ročný rast 2019–2022
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.2019202020212022

Finančné ukazovatele

2022
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2019202020212022
Prehľad účtovných závierok2019–2022
2019202020212022
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu271 771575 497814 8551 239 405
Neobežný majetok spolu199 85794 502137 046106 914
Spolu majetok471 628669 999951 9011 346 319
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu386 923512 625765 7601 059 041
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov63879 205151 874180 641
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)75 32772 66928 767101 137
Fondy a ostatné vlastné imanie3 740500500500
Vlastné imanie spolu84 705157 374186 141287 278
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)385 362395 527383 695926 986
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti90 50388 78436 734129 541
EBITDA95 65796 13949 521142 574
Výsledok hospodárenia pred zdanením90 08088 64736 726129 447
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie75 32772 66928 767101 137
Osobné náklady27 7882 8933 7074 444
Odpisy5 1547 35512 78713 033
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Bratislava - mestská časť Čunovo

Zhrnutie: GAZEL s. r. o.

Prehľad

GAZEL s. r. o. (IČO 50070479) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Čunovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2022 boli 926 986 €, čo je o 142 % viac ako rok predtým (383 695 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 34,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2022). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 101 137 € (10,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2022 boli 4 444 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 1 346 319 € a vlastné imanie 287 278 € (miera samofinancovania 21,3 %).

Na čo upozorniť

Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

GAZEL s. r. o. – IČO 50070479 — icoprofil.sk