Javy s.r.o.Aktívna

IČO 50071734Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Nová Baňa

Finančný prehľad

26 198 €+1 064,4%
Tržby 2025
+35,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 1297 6927 1296 8716 8627 976
Neobežný majetok spolu014 11710 2676 4172 5670
Spolu majetok9 12921 80917 39613 2889 4297 976
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1579 87613 2816 8228 829591
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 9183 9726 932-8851 466-4 250
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)542 961-7 8172 351-5 8666 635
Vlastné imanie spolu8 97211 9334 1156 4666007 385
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)5 70016 4232 50012 1092 25026 198
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1853 961-6 5953 311-4 8877 256
EBITDA1855 244-2 7457 161-1 0379 823
Výsledok hospodárenia pred zdanením633 483-7 8172 351-5 5266 975
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie542 961-7 8172 351-5 8666 635
Osobné náklady465487527487490490
Odpisy01 2833 8503 8503 8502 567
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Javy s.r.o.

Prehľad

Javy s.r.o. (IČO 50071734) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nová Baňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: viazanie kníh a služby súvisiace s viazaním kníh (SK NACE 1814). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 26 198 €, čo je o 1 064 % viac ako rok predtým (2 250 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 635 € (25,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 490 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 976 € a vlastné imanie 7 385 € (miera samofinancovania 92,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Javy s.r.o. – IČO 50071734 — icoprofil.sk