Healthy Bombs s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 772 | 126 999 | 49 642 | 138 577 | 251 183 | 55 963 |
| Neobežný majetok spolu | 2 995 | 43 190 | 34 419 | 487 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 767 | 170 189 | 84 061 | 139 064 | 251 183 | 55 963 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 123 | 140 106 | 25 263 | 91 340 | 203 222 | 7 251 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 743 | -15 357 | 15 084 | 43 298 | 32 224 | 32 461 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -12 613 | 30 440 | 28 714 | -11 074 | 237 | 751 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 500 | 10 500 | 10 500 |
| Vlastné imanie spolu | -356 | 30 083 | 58 798 | 47 724 | 47 961 | 48 712 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 71 375 | 172 875 | 100 590 | 346 884 | 161 500 | 301 576 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 435 | 35 752 | 36 545 | -10 920 | 1 353 | 2 827 |
| EBITDA | -12 087 | 45 980 | 43 031 | -6 048 | 1 841 | 2 827 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -12 613 | 35 008 | 36 265 | -11 074 | 1 197 | 2 671 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -12 613 | 30 440 | 28 714 | -11 074 | 237 | 751 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 348 | 10 228 | 6 486 | 4 872 | 488 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Healthy Bombs s.r.o.
Prehľad
Healthy Bombs s.r.o. (IČO 50074041) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny (SK NACE 1039).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 301 576 €, čo je o 86,7 % viac ako rok predtým (161 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 751 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 963 € a vlastné imanie 48 712 € (miera samofinancovania 87,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.