BABYLON LANG s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 249 | 19 180 | 21 562 | 23 028 | 37 811 | 8 956 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 20 249 | 19 180 | 21 579 | 23 086 | 37 811 | 8 956 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 924 | 9 776 | 6 666 | 7 725 | 22 873 | 14 485 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 516 | 3 966 | 4 044 | 9 554 | 9 568 | 9 579 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 450 | 79 | 5 510 | 16 | 11 | -20 467 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 359 | 359 | 359 | 359 | 359 | 359 |
| Vlastné imanie spolu | 9 325 | 9 404 | 14 913 | 14 929 | 14 938 | -5 529 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 014 | 18 165 | 31 671 | 55 170 | 43 572 | 5 746 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 773 | 281 | 6 559 | 669 | 195 | -20 336 |
| EBITDA | 773 | 281 | 6 559 | 669 | 195 | -20 336 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 669 | 188 | 6 464 | 531 | 11 | -20 466 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 450 | 79 | 5 510 | 16 | 11 | -20 467 |
| Osobné náklady | 9 606 | 11 237 | 15 264 | 16 513 | 55 160 | 28 667 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: BABYLON LANG s.r.o.
Prehľad
BABYLON LANG s.r.o. (IČO 50082931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 746 €, čo je o 86,8 % menej ako rok predtým (43 572 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 31,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 20 467 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 667 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 529 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.