InterMedical Plus, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 12 425 568 | 12 881 954 | 16 064 841 | 21 789 067 | 29 214 332 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 168 141 | 276 815 | 1 496 888 | 2 534 584 | 3 344 429 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -460 009 | -300 276 | -37 302 | 1 384 742 | 4 544 390 |
| Spolu majetok | 17 453 008 | 11 933 381 | 13 398 961 | 15 022 302 | 22 746 164 |
| Záväzky spolu | 16 158 937 | 6 902 569 | 6 859 265 | 5 953 856 | 7 114 052 |
| Vlastné imanie spolu | 1 288 710 | 5 023 905 | 6 520 793 | 9 055 378 | 15 611 852 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: InterMedical Plus, s.r.o.
Prehľad
InterMedical Plus, s.r.o. (IČO 50085999) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (SK NACE 4646). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 1 548 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 29 214 332 €, čo je o 34,1 % viac ako rok predtým (21 789 067 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 344 429 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 661 851 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 746 164 € a vlastné imanie 15 611 852 € (miera samofinancovania 68,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.