LUCAS – Stav, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 279 632 | 619 057 | 673 585 | 492 040 | 594 965 | 587 638 |
| Neobežný majetok spolu | 979 383 | 1 124 635 | 997 671 | 993 582 | 1 033 497 | 973 646 |
| Spolu majetok | 1 267 789 | 1 755 455 | 1 683 856 | 1 498 328 | 1 636 354 | 1 561 284 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 068 549 | 1 536 645 | 1 457 765 | 1 440 301 | 1 530 190 | 1 397 399 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 63 458 | 99 671 | 114 716 | 153 522 | -41 542 | 6 595 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 36 213 | 19 200 | 11 806 | -195 064 | 48 137 | 57 721 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 94 569 | 94 569 | 94 569 | 94 569 | 94 569 | 94 569 |
| Vlastné imanie spolu | 199 240 | 218 440 | 226 091 | 58 027 | 106 164 | 163 885 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 046 797 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 38 229 | 33 529 | 3 341 | -171 562 | 59 968 | 77 129 |
| EBITDA | 299 846 | 276 814 | 344 173 | 121 695 | 144 434 | 171 424 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 44 286 | 19 200 | 15 653 | -195 064 | 51 977 | 61 561 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 36 213 | 19 200 | 11 806 | -195 064 | 48 137 | 57 721 |
| Osobné náklady | 341 990 | 390 584 | 340 546 | 299 007 | 206 164 | 199 071 |
| Odpisy | 261 617 | 243 285 | 340 832 | 293 257 | 84 466 | 94 295 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 4 155 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LUCAS – Stav, s.r.o.
Prehľad
LUCAS – Stav, s.r.o. (IČO 50095552) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Sokolovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 046 797 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 57 721 € (5,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 199 071 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 561 284 € a vlastné imanie 163 885 € (miera samofinancovania 10,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.