fram arch s. r. o.Aktívna

IČO 50100017Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2016Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

70 929 €+62,9%
Tržby 2025
+67,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
2023759 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 4154 7287 75610 02913 39932 074
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok6 4154 7287 75610 20413 57431 950
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu-1 754-2 108-5079377067 271
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 0703 1701 8362 5044 2667 868
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 099-1 3341 4271 7633 60211 811
Vlastné imanie spolu8 1696 8368 2639 26712 86824 679
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)5 4506004 00018 25043 55070 929
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 507-1 1891 8052 1204 46413 286
EBITDA1 507-1 1891 8052 1204 46413 286
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 311-1 3041 6791 9714 30813 123
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 099-1 3341 4271 7633 60211 811
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0075900

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: fram arch s. r. o.

Prehľad

fram arch s. r. o. (IČO 50100017) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 70 929 €, čo je o 62,9 % viac ako rok predtým (43 550 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 67,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 811 € (16,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 31 950 € a vlastné imanie 24 679 € (miera samofinancovania 77,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

fram arch s. r. o. – IČO 50100017 — icoprofil.sk