L-ewwel, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 126 555 | 15 415 | 42 743 | 37 474 | 38 766 | 32 366 |
| Neobežný majetok spolu | 3 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 130 105 | 15 415 | 42 743 | 37 474 | 38 766 | 32 366 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 823 | 10 100 | 0 | 21 049 | 16 473 | 12 208 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 88 283 | 10 564 | -185 | 0 | 10 925 | 16 793 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 30 499 | -10 749 | 37 428 | 10 925 | 5 868 | -2 135 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 124 282 | 5 315 | 42 743 | 16 425 | 22 293 | 20 158 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 854 | 0 | 48 300 | 24 844 | 16 800 | 2 800 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 35 977 | -10 653 | 42 430 | 15 091 | 8 895 | -230 |
| EBITDA | 39 527 | -7 103 | 42 430 | 15 091 | 8 895 | -230 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 35 881 | -10 749 | 42 334 | 12 929 | 6 968 | -1 795 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 30 499 | -10 749 | 37 428 | 10 925 | 5 868 | -2 135 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 550 | 3 550 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 108 218 | 0 | 37 243 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: L-ewwel, s. r. o.
Prehľad
L-ewwel, s. r. o. (IČO 50116959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Pusté Úľany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 800 €, čo je o 83,3 % menej ako rok predtým (16 800 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 42,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 135 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 366 € a vlastné imanie 20 158 € (miera samofinancovania 62,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.