SLADECEK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 37 976 € (27 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 630 484 | 579 698 | 732 789 | 914 305 | 1 026 347 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 968 | 12 227 | 12 353 | 22 343 | 54 770 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 82 976 | 92 944 | 105 170 | 117 524 | 101 891 |
| Spolu majetok | 1 204 220 | 990 139 | 1 185 903 | 1 265 777 | 1 126 782 |
| Záväzky spolu | 1 104 276 | 876 384 | 1 062 880 | 1 120 410 | 964 621 |
| Vlastné imanie spolu | 98 444 | 110 671 | 123 023 | 145 367 | 162 161 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 976 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SLADECEK s. r. o.
Prehľad
SLADECEK s. r. o. (IČO 50125109) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 026 347 €, čo je o 12,3 % viac ako rok predtým (914 305 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 54 770 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 126 782 € a vlastné imanie 162 161 € (miera samofinancovania 14,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.