ADTV, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 56 222 | 44 172 | 48 274 | 26 352 | 31 360 | 24 430 |
| Neobežný majetok spolu | 2 661 | 3 750 | 4 356 | 14 658 | 8 216 | 13 429 |
| Spolu majetok | 58 883 | 47 922 | 52 630 | 41 010 | 39 576 | 37 859 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 866 | 19 191 | 21 357 | 19 213 | 18 698 | 47 380 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 47 534 | 34 517 | 23 231 | 25 774 | 16 297 | 15 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 017 | -11 286 | 2 542 | -9 477 | -919 | -30 398 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 40 017 | 28 731 | 31 273 | 21 797 | 20 878 | -9 521 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 71 041 | 61 601 | 125 929 | 66 395 | 90 116 | 66 842 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 331 | -10 400 | 3 182 | -8 726 | 766 | -28 593 |
| EBITDA | -10 332 | -6 857 | 4 659 | -7 433 | 4 207 | -24 365 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 017 | -11 286 | 2 542 | -9 477 | 41 | -29 438 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 017 | -11 286 | 2 542 | -9 477 | -919 | -30 398 |
| Osobné náklady | 0 | 5 111 | 10 190 | 11 054 | 14 064 | 28 732 |
| Odpisy | 1 999 | 3 543 | 1 477 | 1 293 | 3 441 | 4 228 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ADTV, spol. s r.o.
Prehľad
ADTV, spol. s r.o. (IČO 50131516) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Šenkvice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 66 842 €, čo je o 25,8 % menej ako rok predtým (90 116 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 30 398 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 732 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 521 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.