EURO CENTRÁL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 631 387 | 3 200 496 | 2 843 675 | 3 849 873 | 3 006 898 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 62 537 | 252 073 | 444 194 | 420 253 | 302 800 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -150 882 | -88 345 | 163 728 | 607 423 | 1 027 676 |
| Spolu majetok | 1 562 717 | 1 761 611 | 1 723 478 | 1 784 665 | 2 098 631 |
| Záväzky spolu | 1 345 910 | 1 292 883 | 810 556 | 451 489 | 462 455 |
| Vlastné imanie spolu | 216 655 | 468 728 | 912 922 | 1 333 176 | 1 635 976 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EURO CENTRÁL s.r.o.
Prehľad
EURO CENTRÁL s.r.o. (IČO 50182366) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 006 898 €, čo je o 21,9 % menej ako rok predtým (3 849 873 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 302 800 € (10,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 267 778 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 098 631 € a vlastné imanie 1 635 976 € (miera samofinancovania 78,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.