DNZ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 72 405 | 231 399 | 205 028 | 300 746 | 294 617 | 278 467 |
| Neobežný majetok spolu | -1 230 | 26 614 | 31 991 | 20 680 | 31 840 | 38 140 |
| Spolu majetok | 71 175 | 258 013 | 237 019 | 321 426 | 326 457 | 316 607 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 946 | 323 151 | 373 424 | 455 286 | 466 447 | 320 545 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -15 264 | -109 708 | -141 406 | -138 861 | -154 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 771 | -54 874 | -31 697 | 2 546 | -6 129 | 741 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 145 000 |
| Vlastné imanie spolu | -11 771 | -65 138 | -136 405 | -133 860 | -139 990 | -3 938 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 33 163 | 56 142 | 72 067 | 168 969 | 158 153 | 174 344 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 080 | -52 494 | -29 520 | 6 944 | -2 183 | 2 265 |
| EBITDA | -8 850 | -46 602 | -20 117 | 18 255 | 10 365 | 2 265 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 771 | -54 874 | -31 697 | 4 606 | -5 169 | 1 701 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 771 | -54 874 | -31 697 | 2 546 | -6 129 | 741 |
| Osobné náklady | 4 859 | 5 822 | 11 616 | 13 095 | 12 730 | 8 914 |
| Odpisy | 1 230 | 5 892 | 9 403 | 11 311 | 12 548 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 39 570 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DNZ s.r.o.
Prehľad
DNZ s.r.o. (IČO 50182650) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Sľažany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 344 €, čo je o 10,2 % viac ako rok predtým (158 153 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 39,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 741 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 914 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 938 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.