SOUND'S GOOD s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 123 205 | 84 087 | 107 199 | 119 808 | 93 141 | 119 801 |
| Neobežný majetok spolu | 10 928 | 99 437 | 86 902 | 91 803 | 64 073 | 85 897 |
| Spolu majetok | 134 133 | 183 524 | 194 101 | 211 611 | 157 214 | 205 698 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 74 518 | 103 025 | 132 647 | 111 220 | 42 298 | 72 239 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 638 | 54 115 | 74 999 | 55 954 | 94 891 | 109 416 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 42 477 | 20 884 | -19 045 | 38 937 | 14 525 | 18 543 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 59 615 | 80 499 | 61 454 | 100 391 | 114 916 | 133 459 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 360 900 | 529 130 | 684 885 | 763 120 | 601 795 | 591 956 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 52 611 | 27 849 | -17 841 | 47 674 | 19 576 | 23 542 |
| EBITDA | 54 494 | 40 955 | 10 835 | 83 413 | 60 096 | 61 969 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 53 820 | 26 910 | -19 045 | 48 862 | 19 630 | 24 498 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 42 477 | 20 884 | -19 045 | 38 937 | 14 525 | 18 543 |
| Osobné náklady | 0 | 2 105 | 15 606 | 5 678 | 6 128 | 6 668 |
| Odpisy | 1 883 | 13 106 | 28 676 | 35 739 | 40 520 | 38 427 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOUND'S GOOD s.r.o.
Prehľad
SOUND'S GOOD s.r.o. (IČO 50182927) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: fotografické činnosti (SK NACE 7420). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 591 956 €, čo je o 1,6 % menej ako rok predtým (601 795 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 543 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 668 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 205 698 € a vlastné imanie 133 459 € (miera samofinancovania 64,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.