Topper Trade, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 812 | 29 156 | 59 305 | 115 055 | 98 077 | 94 354 |
| Neobežný majetok spolu | 37 978 | 75 465 | 94 166 | 71 459 | 48 750 | 17 709 |
| Spolu majetok | 59 790 | 104 621 | 153 471 | 186 514 | 146 827 | 112 063 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 192 630 | 207 706 | 253 030 | 229 512 | 131 800 | 162 246 |
| Základné imanie | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 40 400 | 40 400 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -157 185 | -149 340 | -119 585 | -116 058 | 0 | -36 662 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 845 | 29 755 | 3 526 | 56 560 | -36 662 | -65 210 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 11 289 | 11 289 |
| Vlastné imanie spolu | -132 840 | -103 085 | -99 559 | -42 998 | 15 027 | -50 183 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 259 | 106 701 | 70 970 | 356 946 | 71 025 | 58 610 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 996 | 29 968 | 6 486 | 81 502 | -29 075 | -58 904 |
| EBITDA | 7 996 | 34 368 | 13 253 | 104 210 | -6 367 | -41 196 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 845 | 29 755 | 3 526 | 72 605 | -35 702 | -64 250 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 845 | 29 755 | 3 526 | 56 560 | -36 662 | -65 210 |
| Osobné náklady | 0 | 3 768 | 14 856 | 14 868 | 12 510 | 0 |
| Odpisy | 0 | 4 400 | 6 767 | 22 708 | 22 708 | 17 708 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Topper Trade, a. s.
Prehľad
Topper Trade, a. s. (IČO 50182994) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 40 400 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 610 €, čo je o 17,5 % menej ako rok predtým (71 025 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 65 210 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-50 183 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.