Origins s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 721 | 21 805 | 40 466 | 69 560 | 34 244 | 32 757 |
| Neobežný majetok spolu | 22 872 | 32 864 | 18 995 | 35 412 | 35 412 | 19 700 |
| Spolu majetok | 44 593 | 54 669 | 59 461 | 104 972 | 69 656 | 52 457 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 93 323 | 92 443 | 164 642 | 151 120 | 111 258 | 47 436 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -129 554 | -60 397 | -99 441 | -56 848 | -28 040 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -30 843 | -39 044 | -67 407 | -50 967 | -18 729 | -146 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 106 667 | 56 667 | 56 667 | 56 667 | 167 | 167 |
| Vlastné imanie spolu | -48 730 | -37 774 | -105 181 | -46 148 | -41 602 | 5 021 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 98 711 | 79 938 | 81 848 | 89 334 | 41 636 | 618 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -30 305 | -37 997 | -70 378 | -50 429 | -17 899 | -146 |
| EBITDA | -30 305 | -37 997 | -70 378 | -50 429 | -17 899 | -146 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -30 843 | -39 044 | -67 407 | -50 967 | -18 389 | -146 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -30 843 | -39 044 | -67 407 | -50 967 | -18 729 | -146 |
| Osobné náklady | 43 658 | 41 766 | 62 645 | 61 770 | 21 759 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Origins s.r.o.
Prehľad
Origins s.r.o. (IČO 50194011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: povrchová úprava kovov (SK NACE 2551).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 618 €, čo je o 98,5 % menej ako rok predtým (41 636 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 63,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 146 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 52 457 € a vlastné imanie 5 021 € (miera samofinancovania 9,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.