MALKIA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 089 896 | 1 411 272 | 428 131 | 338 656 | 1 309 436 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -204 142 | -453 926 | -405 409 | -339 475 | -530 691 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 113 116 | -91 027 | -544 953 | -2 479 188 | -2 818 663 |
| Spolu majetok | 440 050 | 203 445 | 222 788 | 6 860 437 | 6 528 685 |
| Záväzky spolu | 524 431 | 742 898 | 672 547 | 7 067 875 | 6 274 779 |
| Vlastné imanie spolu | -85 526 | -539 453 | -449 759 | -371 818 | 197 738 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MALKIA, s.r.o.
Prehľad
MALKIA, s.r.o. (IČO 50200984) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Svätý Jur. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít (SK NACE 9031). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 309 436 €, čo je o 287 % viac ako rok predtým (338 656 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 530 691 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 530 719 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 528 685 € a vlastné imanie 197 738 € (miera samofinancovania 3,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.