The Galata Group s.r.o.Aktívna

IČO 50206192Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2016Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

38 900 €-82,1%
Tržby 2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 mil.20 mil.30 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu718 9571 017 5243 218 0306 100 96718 031 1787 619 027
Neobežný majetok spolu417 09210 437 5318 599 4297 200 7726 960 3286 952 548
Spolu majetok1 136 04911 455 05511 817 45913 301 73924 991 50614 571 575
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu38 09010 469 99011 326 79212 781 41411 601 377970 563
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-19 627-11 757-124 651-619 048-590 87412 277 730
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7 870-112 894-494 39729 65812 868 604212 083
Fondy a ostatné vlastné imanie1 104 7161 104 7161 104 7151 104 7151 106 1991 106 199
Vlastné imanie spolu1 097 959985 065490 667520 32513 388 92913 601 012
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)00149 75299 957217 22638 900
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8 432-7 96093 68213 880188 7214 524
EBITDA8 432-7 96093 68219 271195 52712 305
Výsledok hospodárenia pred zdanením8 198-112 894-494 39731 43112 872 444212 083
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7 870-112 894-494 39729 65812 868 604212 083
Osobné náklady000000
Odpisy0005 3916 8067 781
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: The Galata Group s.r.o.

Prehľad

The Galata Group s.r.o. (IČO 50206192) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 38 900 €, čo je o 82,1 % menej ako rok predtým (217 226 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 212 083 € (545 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 571 575 € a vlastné imanie 13 601 012 € (miera samofinancovania 93,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

The Galata Group s.r.o. – IČO 50206192 — icoprofil.sk