Syntax Systems s. r. o.Aktívna

IČO 50215302Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2016Košice - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

12 430 117 €+22,1%
Tržby 2025
+22,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 mil.10 mil.15 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 1 399 999 € (73 % z rozdeliteľného zisku).

História
20251 399 999 €
20240 €
2023150 001 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.6 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)5 936 3896 999 0038 896 63210 178 85112 430 117
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie446 512322 709299 129343 688571 935
Výsledok hospodárenia minulých rokov645 7691 092 2811 264 9891 564 118507 807
Spolu majetok2 828 6663 109 0423 785 3514 495 1074 119 314
Záväzky spolu1 253 8851 211 5521 738 7332 104 8012 557 072
Vlastné imanie spolu1 574 7811 897 4902 046 6182 390 3061 562 242
Vypočítané dividendy00150 00101 399 999

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok18

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Syntax Systems s. r. o.

Prehľad

Syntax Systems s. r. o. (IČO 50215302) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 75 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 12 430 117 €, čo je o 22,1 % viac ako rok predtým (10 178 851 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 571 935 € (4,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 112 963 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 119 314 € a vlastné imanie 1 562 242 € (miera samofinancovania 37,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Syntax Systems s. r. o. – IČO 50215302 — icoprofil.sk