AG MEDIS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 32 258 € (25 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 91 738 | 91 109 | 98 885 | 108 971 | 112 728 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 977 | 19 950 | 27 098 | 33 255 | 36 519 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 100 | 50 077 | 70 026 | 97 124 | 98 121 |
| Spolu majetok | 71 818 | 79 595 | 107 885 | 141 866 | 148 992 |
| Záväzky spolu | 16 741 | 4 568 | 5 761 | 6 487 | 9 352 |
| Vlastné imanie spolu | 55 077 | 75 027 | 102 124 | 135 379 | 139 640 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 258 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AG MEDIS s.r.o.
Prehľad
AG MEDIS s.r.o. (IČO 50220462) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 112 728 €, čo je o 3,4 % viac ako rok predtým (108 971 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 36 519 € (32,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 41 866 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 148 992 € a vlastné imanie 139 640 € (miera samofinancovania 93,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.