IML TRADING, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 298 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 5 119 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 268 202 | 243 190 | 303 683 | 327 610 | 215 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 23 289 | 7 568 | 6 179 | 5 885 | 7 165 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 18 871 | 0 | 7 568 | 21 159 | 25 746 |
| Spolu majetok | 305 044 | 227 467 | 149 918 | 85 406 | 58 764 |
| Záväzky spolu | 169 509 | 126 524 | 27 803 | 47 129 | 19 739 |
| Vlastné imanie spolu | 135 535 | 100 943 | 107 122 | 38 277 | 39 025 |
| Vypočítané dividendy | 9 291 | 42 160 | 0 | 0 | 1 298 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IML TRADING, s. r. o.
Prehľad
IML TRADING, s. r. o. (IČO 50223810) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 215 454 €, čo je o 34,2 % menej ako rok predtým (327 610 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 165 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 149 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 764 € a vlastné imanie 39 025 € (miera samofinancovania 66,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.