GASTOR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 655 | 7 571 | 7 487 | 4 397 | 11 160 | 9 849 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 752 | 6 564 |
| Spolu majetok | 7 655 | 7 571 | 7 487 | 4 397 | 19 912 | 16 413 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 376 | 4 429 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 789 | 655 | 571 | 487 | -2 603 | -1 464 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -134 | -84 | -84 | -3 090 | 1 139 | 6 448 |
| Vlastné imanie spolu | 7 655 | 7 571 | 7 487 | 4 397 | 5 536 | 11 984 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 245 | 37 575 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -50 | 0 | 0 | -3 000 | 1 595 | 6 988 |
| EBITDA | -50 | 0 | 0 | -3 000 | 1 595 | 9 176 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -134 | -84 | -84 | -3 090 | 1 479 | 6 819 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -134 | -84 | -84 | -3 090 | 1 139 | 6 448 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 188 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GASTOR s.r.o.
Prehľad
GASTOR s.r.o. (IČO 50226983) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Šariš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 37 575 €, čo je o 33,0 % viac ako rok predtým (28 245 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 448 € (17,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 413 € a vlastné imanie 11 984 € (miera samofinancovania 73,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.