i3, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 15 461 | 169 572 | 124 246 | 125 864 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -131 | -105 | 2 223 | 2 445 | 599 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -596 | -726 | -831 | 1 392 | 3 837 |
| Spolu majetok | 4 274 | 71 127 | 177 121 | 239 927 | 141 269 |
| Záväzky spolu | 0 | 66 959 | 170 729 | 228 590 | 129 333 |
| Vlastné imanie spolu | 4 274 | 4 168 | 6 392 | 11 337 | 11 936 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: i3, s.r.o.
Prehľad
i3, s.r.o. (IČO 50236041) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Revúca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 125 864 €, čo je o 1,3 % viac ako rok predtým (124 246 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 599 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 354 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 141 269 € a vlastné imanie 11 936 € (miera samofinancovania 8,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.