AGROK východ, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 616 607 | 1 756 887 | 2 829 761 | 2 227 257 | 2 130 093 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 628 435 | 131 075 | 261 400 | -376 431 | -126 369 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 56 793 | 0 | 0 | 261 400 | -115 031 |
| Spolu majetok | 4 432 188 | 4 359 703 | 3 581 465 | 2 563 293 | 2 588 307 |
| Záväzky spolu | 2 129 460 | 2 611 128 | 1 702 217 | 1 036 533 | 1 195 264 |
| Vlastné imanie spolu | 2 302 728 | 1 748 575 | 1 878 900 | 1 502 469 | 1 376 100 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 685 228 | 131 075 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: AGROK východ, s. r. o.
Prehľad
AGROK východ, s. r. o. (IČO 50254651) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bracovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 130 093 €, čo je o 4,4 % menej ako rok predtým (2 227 257 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 126 369 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 60 638 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 588 307 € a vlastné imanie 1 376 100 € (miera samofinancovania 53,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.