BONUM ZH s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 11 215 € (89 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 500 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 40 829 | 30 449 | 29 777 | 36 766 | 21 626 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 582 | 10 757 | 10 559 | 12 605 | 6 781 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 182 | 0 | 0 | 1 390 |
| Spolu majetok | 39 325 | 27 577 | 18 430 | 26 419 | 14 432 |
| Záväzky spolu | 6 743 | 8 638 | 1 871 | 7 814 | 761 |
| Vlastné imanie spolu | 32 582 | 18 939 | 16 559 | 18 605 | 13 671 |
| Vypočítané dividendy | 19 030 | 24 400 | 12 939 | 10 559 | 11 215 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: BONUM ZH s.r.o.
Prehľad
BONUM ZH s.r.o. (IČO 50276930) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Žiar nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba produktov koksárenských pecí (SK NACE 1910).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 626 €, čo je o 41,2 % menej ako rok predtým (36 766 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 781 € (31,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 432 € a vlastné imanie 13 671 € (miera samofinancovania 94,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.