ZOBOR TAXI, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 190 502 | 237 903 | 138 810 | 157 813 | 147 807 | 184 110 |
| Neobežný majetok spolu | 107 348 | 121 335 | 97 035 | 142 030 | 145 064 | 83 541 |
| Spolu majetok | 364 830 | 359 400 | 237 926 | 301 719 | 294 998 | 268 520 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 196 857 | 191 673 | 211 095 | 346 904 | 385 197 | 390 684 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -11 565 | -2 228 | -2 474 | -143 370 | -164 186 | -159 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 337 | -246 | -140 896 | -20 816 | 4 286 | -132 465 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 165 201 | 165 201 | 165 201 | 165 201 | 165 201 | 165 201 |
| Vlastné imanie spolu | 167 973 | 167 727 | 26 831 | 6 015 | 10 301 | -122 164 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 400 630 | 439 551 | 294 679 | 431 860 | 519 339 | 307 669 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 915 | 3 745 | -134 613 | -12 419 | 21 796 | -119 526 |
| EBITDA | 67 081 | 61 121 | -81 134 | 50 403 | 92 673 | -61 376 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 297 | 206 | -140 896 | -20 816 | 8 126 | -130 545 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 337 | -246 | -140 896 | -20 816 | 4 286 | -132 465 |
| Osobné náklady | 21 684 | 39 510 | 43 688 | 46 987 | 45 857 | 42 585 |
| Odpisy | 54 166 | 57 376 | 53 479 | 62 822 | 70 877 | 58 150 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZOBOR TAXI, s.r.o.
Prehľad
ZOBOR TAXI, s.r.o. (IČO 50280171) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie (SK NACE 4933). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 307 669 €, čo je o 40,8 % menej ako rok predtým (519 339 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 132 465 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 42 585 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-122 164 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.