Woodensky SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 645 034 | 3 013 634 | 3 041 588 | 3 880 982 | 4 866 882 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 87 520 | 18 372 | 26 822 | 24 051 | 80 255 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 548 | 39 844 | 58 196 | 85 020 | 109 071 |
| Spolu majetok | 1 030 031 | 983 937 | 1 140 972 | 1 337 044 | 1 493 197 |
| Záväzky spolu | 799 963 | 786 721 | 916 954 | 1 088 973 | 1 164 871 |
| Vlastné imanie spolu | 230 068 | 197 216 | 224 018 | 248 071 | 328 326 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 51 224 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Woodensky SK, s.r.o.
Prehľad
Woodensky SK, s.r.o. (IČO 50282026) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 866 882 €, čo je o 25,4 % viac ako rok predtým (3 880 982 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 80 255 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 406 294 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 493 197 € a vlastné imanie 328 326 € (miera samofinancovania 22,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.