PROJEKT-MARKET s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 653 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 8 110 129 | 8 742 704 | 8 755 614 | 8 692 236 | 8 841 427 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 41 185 | 42 518 | 60 456 | 49 306 | 48 674 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 94 067 | 135 253 | 167 333 | 227 789 | 275 442 |
| Spolu majetok | 2 723 381 | 3 010 921 | 3 627 297 | 3 369 173 | 2 900 299 |
| Záväzky spolu | 2 153 127 | 2 408 898 | 2 982 646 | 2 424 675 | 1 988 308 |
| Vlastné imanie spolu | 440 502 | 483 021 | 533 039 | 282 345 | 329 366 |
| Vypočítané dividendy | 2 501 | 0 | 10 438 | 0 | 1 653 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROJEKT-MARKET s. r. o.
Prehľad
PROJEKT-MARKET s. r. o. (IČO 50284053) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s mäsom, mäsovými výrobkami, rybami a výrobkami z rýb (SK NACE 4632). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 841 427 €, čo je o 1,7 % viac ako rok predtým (8 692 236 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 48 674 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 575 480 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 900 299 € a vlastné imanie 329 366 € (miera samofinancovania 11,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.