SAVCORP s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 001 € (26 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 91 969 | 131 083 | 159 237 | 490 167 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 45 047 | 50 858 | 7 186 | 52 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 246 | 42 185 | 71 191 | 58 232 |
| Spolu majetok | 91 052 | 123 059 | 224 333 | 326 671 |
| Záväzky spolu | 42 208 | 22 721 | 136 809 | 259 096 |
| Vlastné imanie spolu | 48 844 | 100 338 | 87 524 | 67 575 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 20 000 | 20 001 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SAVCORP s. r. o.
Prehľad
SAVCORP s. r. o. (IČO 50293567) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov iných zvierat (SK NACE 0148).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 490 167 €, čo je o 208 % viac ako rok predtým (159 237 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 74,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2022). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 52 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2022 boli 30 383 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 326 671 € a vlastné imanie 67 575 € (miera samofinancovania 20,7 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.