Eureg Company s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 235 174 | 333 162 | 412 247 | 362 658 | 359 045 | 365 774 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 235 174 | 333 162 | 412 247 | 362 658 | 359 045 | 365 774 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 42 986 | 69 348 | 92 886 | 38 021 | 34 238 | 33 354 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 94 272 | 186 688 | 258 314 | 313 861 | 319 137 | 319 307 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 92 416 | 71 626 | 55 547 | 5 276 | 170 | 7 613 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 192 188 | 263 814 | 319 361 | 324 637 | 324 807 | 332 420 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 159 239 | 181 154 | 181 932 | 147 186 | 140 118 | 90 266 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 118 287 | 94 751 | 68 796 | 7 651 | 1 560 | 8 838 |
| EBITDA | 118 287 | 94 751 | 68 796 | 7 651 | 1 560 | 8 838 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 118 106 | 94 576 | 68 613 | 7 399 | 1 432 | 8 696 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 92 416 | 71 626 | 55 547 | 5 276 | 170 | 7 613 |
| Osobné náklady | 14 427 | 17 398 | 19 721 | 30 363 | 27 692 | 20 190 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Eureg Company s.r.o.
Prehľad
Eureg Company s.r.o. (IČO 50298151) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Váhovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 90 266 €, čo je o 35,6 % menej ako rok predtým (140 118 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 613 € (8,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 190 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 365 774 € a vlastné imanie 332 420 € (miera samofinancovania 90,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.